Přejít na obsah
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1

Veletrh Inter-tabac 2009 upevňuje svou pozici hlavního veletrhu tabákové branže

Mezinárodní veletrh tabáku a kuřáckých potřeb Inter-tabac 2009, který se koná ve dnech 18.-20.9. 2009 na Výstavišti v Dortmundu potvrzuje svou pozici hlavní události tabákové branže. Již nyní, dva a půl měsíce před jeho zahájením, je na veletrh přihlášeno 230 vystavovatelů z 28 zemí. Podíl zahraničních vystavovatelů převyšující 38% je novým historickým rekordem veletrhu. Za třicet let své existence zaznamenal veletrh Inter-tabac mnoho úspěchů, v loňském roce překonal magickou hranici 6.000 návštěvníků a s 252 vystavovateli dosáhl nový rekord.

Veletrh Inter-tabac je rozhodujícím místem pro setkávání výrobců, obchodníků a odborníků z tabákové branže a uzavírání důležitých obchodních kontraktů. Kromě tabáku a tabákových potřeb se zde prezentují i výrobci a dodavatelé zařízení obchodních interiérů, luxusní vína a lihoviny, odborná literatura, papírenské zboží a časopisy a denní tisk.

Veletrh Inter-tabac dlouhodobě získává na významu jako místo setkávání strany nabídky a poptávky na tabákovém trhu. To potvrzuje nejen setrvale rostoucí počet návštěvníků veletrhu, ale i stejně stabilně rostoucí zájem zahraničních návštěvníků, jejichž podíl dosáhl v loňském roce 26%. Na veletrh zavítali dokonce i návštěvníci ze vzdálených destiancí, jakými jsou např. Austrálie, Severní, Střední a Jižní Amerika a Asie.

Pořadatel veletrhu, Veletrhy Dortmund, hlásí neustále se zvyšující počet obdržených přihlášek a je velmi pravděpodobné, že se volné výstavní plochy velmi rychle naplní. Z tohoto důvodu Vám v případě Vašeho zájmu o účast na veletrhu doporučujeme již déle neváhat a k účasti na něm se přihlásit již v nejbližších dnech, abyste měli možnost získat odpovídající velikost stánku.

Naše společnost je výhradním zástupcem Veletrhů Dortmund v ČR a na Slovensku a českým a slovenským vystavovatelům poskytujeme komplexní servis pro přípravu stánků a expozic.

Pro více informací a rezervace výstavních ploch nás, prosím, kontaktujte na tel:296 348 207, nebo emailem: office@webtradecz.cz

Další informace o veletrhu naleznete zde

Autor: Datum poslední editace: 22.5.2017

Další články

3.12.2021

V Německu i v současnosti převažuje nájemní bydlení nad vlastnickým

Více než polovina Němců bydlí v současnosti v nájmu. Německo je tak zemí s nejnižším podílem vlastnického bydlení v Evropě.
Díky stále rostoucím cenám nájmů je tak v Německu čím dál diskutovanějším tématem regulace nájemného a vyvlastňování nemovitostních fondů specializovaných na činžovní byty.

1.10.2021

Mzdy v Německu rostou

Institut pro světovou ekonomiku v Kielu (IfW) předpovídá až pětiprocentní nárůst německých mezd. Podle expertů z institutu je nyní situace zaměstnanců v Německu nejlepší za posledních 30 let.

1.10.2021

Příjmy německého státu na daních meziročně vzrostly

Pomalé odeznívání koronavirové krize se citelně projevuje na stavu německé státní pokladny. V srpnu zaznamenala německá spolková vláda, zemské vlády i města a obce výrazně vyšší výběr daní.