Přejít na obsah
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1

INTERMODELLBAU

Pozor, tato stránka už není aktuální. Pro přechod na nadřazenou stránku s aktuální informací klikněte, prosím, na následující tlačítko.

Přejít na aktuální stránku

Největší evropský veletrh modelů a potřeb pro modeláře

Termín konání: každoročně v dubnu

Místo konání: Dortmund, Německo

Veletrh INTERMODELLBAU je největším evropským veletrhem modelů a potřeb pro modeláře. Je určen široké i odborné veřejnosti, které se nabízí jedinečná možnost získat v relativně krátkém čase dokonalý přehled o novinkách v oblasti modelářství a zúčastnit se množství atraktivních doprovodných akcí.

Na veletrhu se prezentuje široká nabídka modelů a příslušenství z následujících oblastí: modelová železnice, modely lodí, vrtulníků, letadel a automobilů, mini-car, mini-Truck, plastikové a papírové stavebnice, stavebnice modelů a nářadí pro modeláře.

Veletrh doplňuje rozsáhlý doprovodný program výrobců a modelářských svazů, např. prezentace více než 20.000 modelů, přes 40 modelových kolejišť, předvádění lodních modelů ve vodní nádrži o velikosti 400 m2, závody mini-car, několik velkých předváděcích ploch pro mini-trucky, předváděcí lety modelů, možnost vyzkoušet ovládání rádiově řízených modelů letadel a závody rádiově řízených aut (RC-auta).

Veletrh navštěvují především modeláři, sběratelé modelů a příznivci modelářství všech generací z řad široké veřejnosti. Návštěvnost veletrhu se pravidelně pohybuje okolo 80.000 návštěvníků, počet vystavovatelů převyšuje 500 (v roce 2017 552 vystavovatelů z 20 zemí) a trvale roste i hrubá výstavní plocha (trvale přes 55.000 m2).

Veletrh má i mezinárodní význam, což dokazuje podíl zahraničních návštěvníků okolo 20% a podíl zahraničních vystavovatelů okolo 10%.

Nejbližší termín veletrhu: 18.-22.4.2018 Pořadatelem veletrhu jsou Veletrhy Dortmund, jejichž výhradním zástupcem v České republice a na Slovensku je společnost WebTrade CZ s.r.o.

Na základě pověření Veletrhů Dortmund poskytujeme českým a slovenským vystavovatelům kvalitní a profesionální veletržní podporu v češtině přímo v Česku a na Slovensku.

Pro více informací a rezervace výstavních ploch nás, prosím, kontaktujte na tel: 296 348 207, nebo e-mailem: office@exportdosrn.cz

Internetové stránky veletrhu: www.intermodellbau.de

Tiskové zprávy mapující uplynulé ročníky veletrhu INTERMODELLBAU naleznete níže.

Přílohy

Datum publikování: Datum poslední editace: 5.11.2017