Přejít na obsah
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1

JAGD & HUND

Pozor, tato stránka už není aktuální. Pro přechod na nadřazenou stránku s aktuální informací klikněte, prosím, na následující tlačítko.

Přejít na aktuální stránku

Mezinárodní myslivecký a rybářský veletrh

Termín konání: každoročně na přelomu ledna a února

Místo konání: Dortmund, Německo

Veletrh JAGD & HUND je největším prodejním veletrhem potřeb pro myslivost a sportovní rybářství v Evropě. Veletrh je určen široké veřejnosti, které se nabízí jedinečná možnost získat v relativně krátkém čase dokonalý přehled o aktuální nabídce a novinkách v oblasti potřeb pro myslivost a sportovní rybářství.

Veletrh JAGD & HUND

Na veletrhu se prezentují následující hlavní obory: lovecké zbraně, lovecké zájezdy, lovecké oblečení a vybavení pro myslivost a sportovní rybářství, terénní automobily, rybářské zájezdy, potřeby pro sportovní rybáře.

Oblast sportovního rybářství se počínaje rokem 2014 prezentuje formou samostatného veletrhu FISCH & ANGEL, který probíhá ve stejném termínu jako veletrh JAGD & HUND a jehož domovskou halou jsou haly 2, 2N a 3A Výstaviště Dortmund.

Veletrh JAGD & HUND

Veletrh provází rozsáhlý atraktivní doprovodný program, např. široká prezentace témat souvisejících s myslivostí a sportovním rybářstvím, ukázky loveckých psů a cvičených dravých ptáků, módní přehlídky mysliveckých oděvů, ukázky trubačů a předváděcí jízdy terénních automobilů na speciálně připravené překážkové trati.

Veletrh navštěvují především myslivci, sportovní rybáři, chovatelé psů a milovníci přírody z řad široké veřejnosti z Německa a přilehlých sousedních zemí. Návštěvnost veletrhu dlouhodobě dosahuje přes 80.000 návštěvníků, počet vystavovatelů převyšuje 800 (v roce 2019 více než 800 vystavovatelů ze 40 zemí) a trvale roste i hrubá výstavní plocha (v roce 2019 53.000 m2). Veletrh získává čím dál větší mezinárodní význam, což dokazuje podíl zahraničních návštěvníků kolem 15% a podíl zahraničních vystavovatelů přesahující 35%.

Nejbližší termín veletrhu: 28.1.-2.2.2020

Pořadatelem veletrhu jsou Veletrhy Dortmund, jejichž výhradním zástupcem v České republice a na Slovensku je společnost WebTrade CZ s.r.o.

Na základě pověření Veletrhů Dortmund poskytujeme českým a slovenským vystavovatelům kvalitní a profesionální veletržní podporu v češtině přímo v Česku a na Slovensku.

Pro více informací a rezervace výstavních ploch nás, prosím, kontaktujte na tel: 296 348 207, nebo e-mailem: office@exportdosrn.cz

Internetové stránky veletrhu: www.jagdundhund.de

Aktuální informace:

Tiskové zprávy informující o průběhu a výsledcích uplynulých ročníků veletrhu naleznete níže.

Přílohy

Datum publikování: Datum poslední editace: 20.2.2019