Přejít na obsah
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1

Hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici: Junior Specialist v mezinárodním marketingu a exportním poradenství

Jsme úspěšná a rostoucí česká poradenská společnost. Od roku 2001 se specializujeme na poradenství pro podnikání v Německu.

Českým i zahraničním podnikatelům a firmám pomáháme vstupovat na německý trh a úspěšně rozvíjet jejich podnikatelské aktivity v Německu.

Zároveň pomáháme zahraničním podnikům (zejména z německy mluvících zemí) zahajovat a rozvíjet jejich působení na českém trhu.

Hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na částečný úvazek na pozici:

Junior Specialist v mezinárodním marketingu a exportním poradenství

Náplň práce:

  • Tvorba a správa obsahu portálu EXPORT DO SRN v češtině i v němčině
  • Tvorba a realizace komunikační strategie naší společnosti
  • Tvorba a správa obsahu pro sociální sítě
  • Podpora při poskytování poradenských a asistenčních služeb v česko-německém obchodě (například tvorba tržních analýz českého a německého trhu, komunikace s klienty apod.).
  • Vývoj nových poradenských služeb v oblasti česko-německého obchodu a podnikání

Nabízíme:

  • Zajímavou a kreativní práci s prostorem pro uplatnění vlastní iniciativy
  • Možnost přímo se podílet na dalším rozvoji úspěšné společnosti, která je ve svém oboru lídrem trhu
  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu včetně neomezené možnosti práce z domova
  • Flexibilní rozsah úvazku (pracovat u nás můžete klidně 5 hodin týdně, nebo také 30 hodin týdně; pracovní doba se může každý týden lišit podle vzájemné dohody)
  • Možnost spolupráce na ŽL
  • Podporu a vedení zkušených kolegů z mezinárodního poradenského byznysu
  • Prohloubení jazykových znalostí němčiny

Požadujeme:

  • Výbornou znalost němčiny (znalost angličtiny výhodou)
  • Schopnost samostatně pracovat
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Vlastní iniciativu a samostatný přístup k řešení problémů

Máte-li zájem připojit se k nám, pošlete Váš strukturovaný životopis v němčině na office@webtradecz.cz

Autor: Datum poslední editace: 15.9.2022