Přejít na obsah
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1

Největší světový veletrh tabáku a kuřáckých potřeb Inter-Tabac rozšiřuje své služby pro návštěvníky i vystavovatele

Již jen několik málo týdnů zbývá do dalšího ročníku největšího světového veletrhu tabáku a kuřáckých potřeb Inter-Tabac 2015. Veletrh se uskuteční ve dnech 18.-20. září na výstavišti v německém Dortmundu.

V letošním roce bude mít premiéru souběžný veletrh Inter Supply zaměřený na výrobky a služby pro zpracování tabáku a produkci tabákových výrobků všeho druhu.

Veletrh Inter-Tabac v letošním roce také rozšiřuje své služby pro návštěvníky a vystavovatele. Návštěvníci i vystavovatelé, kteří přiletí na letiště Dortmund a Düsseldorf, budou uvítáni přímo na letišti na speciálních informačních stáncích veletrhu. Mezi letištěm Dortmund a výstavištěm Dortmund bude v provozu celodenní kyvadlová doprava.

Další novinkou pro vystavovatele je možnost zarezervovat si reklamní plochy na veletrhu online na speciální internetové platformě.

Veletrh Inter-Tabac jakožto největší veletrh svého druhu na světě, zaznamenává opět rekordní počet přihlášených vystavovatelů (cca 500) a očekává se rekordní počet návštěvníků (přes 11.000) z téměř 50 zemí světa.

Podrobné informace o veletrhu naleznete zde.

Autor: Datum poslední editace: 22.5.2017

Další články

3.12.2021

V Německu i v současnosti převažuje nájemní bydlení nad vlastnickým

Více než polovina Němců bydlí v současnosti v nájmu. Německo je tak zemí s nejnižším podílem vlastnického bydlení v Evropě.
Díky stále rostoucím cenám nájmů je tak v Německu čím dál diskutovanějším tématem regulace nájemného a vyvlastňování nemovitostních fondů specializovaných na činžovní byty.

1.10.2021

Mzdy v Německu rostou

Institut pro světovou ekonomiku v Kielu (IfW) předpovídá až pětiprocentní nárůst německých mezd. Podle expertů z institutu je nyní situace zaměstnanců v Německu nejlepší za posledních 30 let.

1.10.2021

Příjmy německého státu na daních meziročně vzrostly

Pomalé odeznívání koronavirové krize se citelně projevuje na stavu německé státní pokladny. V srpnu zaznamenala německá spolková vláda, zemské vlády i města a obce výrazně vyšší výběr daní.