Přejít na obsah
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1

Společný stánek českých firem na největším evropském veletrhu tabáku a kuřáckých potřeb Inter- Tabac 2008 v Dortmundu

Pro letošní jubilejní 30. ročník největšího evropského veletrhu tabáku a kuřáckých potřeb Inter- Tabac 2008, který se koná v Dortmundu od 19. do 21.9.2008, jsme poprvé v historii veletrhu připravili společný stánek českých firem.

České firmy tak získají unikátní možnost prezentovat se na veletrhu za zvýhodněných podmínek a těžit ze zvýšené atraktivity a reprezentativnosti stánku.

Společný stánek českých firem bude umístěn v hale č.8 pod číslem 8074. Na stánku se budou prezentovat následující společnosti a značky:

OP Papírna s.r.o. – cigaretový papír a cigaretové dutinky značek Party in House, Vážka, Libella, Canaba a Havana

Mostex import-export – doutníky, dýmky a tabák značek STANISLAW a STANISLAW ELISABETH

Pavel Háp – dýmky značky HIS MASTER´S PIPE

BPK s.r.o. – dýmky značky BPK

Atraktivita a význam společného stánku bude dále zvýšena mediální podporou poskytnutou pořadatelem veletrhu Messe Westfalenhallen Dortmund GmbH. V rámci této podpory bude o společném stánku informován odborný tisk z tabákové branže a informace o stánku bude zahrnuta do oficiálního newsletteru veletrhu a do souhrnných podkladů pro zástupce médií.

Autor: Datum poslední editace: 7.4.2017

Další články

3.12.2021

V Německu i v současnosti převažuje nájemní bydlení nad vlastnickým

Více než polovina Němců bydlí v současnosti v nájmu. Německo je tak zemí s nejnižším podílem vlastnického bydlení v Evropě.
Díky stále rostoucím cenám nájmů je tak v Německu čím dál diskutovanějším tématem regulace nájemného a vyvlastňování nemovitostních fondů specializovaných na činžovní byty.

1.10.2021

Mzdy v Německu rostou

Institut pro světovou ekonomiku v Kielu (IfW) předpovídá až pětiprocentní nárůst německých mezd. Podle expertů z institutu je nyní situace zaměstnanců v Německu nejlepší za posledních 30 let.

1.10.2021

Příjmy německého státu na daních meziročně vzrostly

Pomalé odeznívání koronavirové krize se citelně projevuje na stavu německé státní pokladny. V srpnu zaznamenala německá spolková vláda, zemské vlády i města a obce výrazně vyšší výběr daní.