Přejít na obsah
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1

Stali jsme se výhradním zástupcem veletrhů Dortmund v České republice- zastupujeme veletrhy Inter Tabac, Jagd und Hund a Intermodelbau

Společnost WebTrade CZ s.r.o., provozovatel portálu www.exportdosrn.cz, se stala výhradním zástupcem veletrhů Dortmund (Messe Westfalenhallen GmbH) v České republice. Na základě podepsané smlouvy o vzájemné spolupráci zastupuje společnost WebTrade CZ s.r.o. vybrané veletrhy pořádané v Dortmundu s cílem nabídnout českým vystavovatelům a návštěvníkům komplexní servis přímo v České republice při plánování účasti na některém z veletrhů. Na českém trhu zastupujeme následující veletrhy:

Inter-Tabac – nejvýznamnější veletrh tabáku, kuřáckých potřeb a příslušenství v Evropě. Veletrh je určen pouze odborné veřejnosti a je důležitým místem pro uzavírání kontraktů. Koná se na výstavišti v Dortmundu ve dnech 21.9.- 23.9.2007

Jagd und Hund – jeden z nejvýznamnějších evropských veletrhů mysliveckých, loveckých, rybářských, lesnických a kynologických potřeb. Veletrh se koná na výstavišti v Dortmundu ve dnech 5.2.-10.02.2008

Inter-Modelbau – jeden z nejvýznamnějších evropských veletrhů pro modely a potřeby pro modelářství. Veletrh se koná na výstavišti v Dortmundu ve dnech 16.4.-20.4.2008

V případě zájmu o podrobné informace o těchto veletrzích a podmínkách účasti na nich nás, prosím, kontaktujte na výše uvedených kontaktech. Rádi Vám pomůžeme s přípravou Vaší cesty na veletrh i s plánováním Vaší účasti jako vystavovatele.

Autor: Datum poslední editace: 7.4.2017

Další články

3.12.2021

V Německu i v současnosti převažuje nájemní bydlení nad vlastnickým

Více než polovina Němců bydlí v současnosti v nájmu. Německo je tak zemí s nejnižším podílem vlastnického bydlení v Evropě.
Díky stále rostoucím cenám nájmů je tak v Německu čím dál diskutovanějším tématem regulace nájemného a vyvlastňování nemovitostních fondů specializovaných na činžovní byty.

1.10.2021

Mzdy v Německu rostou

Institut pro světovou ekonomiku v Kielu (IfW) předpovídá až pětiprocentní nárůst německých mezd. Podle expertů z institutu je nyní situace zaměstnanců v Německu nejlepší za posledních 30 let.

1.10.2021

Příjmy německého státu na daních meziročně vzrostly

Pomalé odeznívání koronavirové krize se citelně projevuje na stavu německé státní pokladny. V srpnu zaznamenala německá spolková vláda, zemské vlády i města a obce výrazně vyšší výběr daní.