Přejít na obsah
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1

Veletrh InterSupply 2016 plný významných vystavovatelů

Veletrh InterSupply 2016 plný významných vystavovatelů

Souběžně s největším světovým veletrhem tabáku a kuřáckých potřeb InterTabac proběhne ve dnech 16. až 18.září 2016 na Výstavišti v Dortmundu i odborný veletrh Inter Supply zaměřený na výrobky a služby pro zpracování tabáku a produkci tabákových výrobků všeho druhu. Hlavními branžemi veletrhu InterSupply jsou surový tabák a cigaretový papír. Veletrhu se zúčastní významní producenti surového tabáku z celého světa, např. U.S. Tobacco Cooperative, Jomar Company z Bangladéše, Sinditabaco a TABACUM INTERAMERIAN z Brazílie, Alliance One International z Velké Británie nebo MXTOBACCO a FCV z Itálie. Německým zástupcem na veletrhu bude sdružení výrobců Deutschland-Tabak. Mezi výrobci cigaretového papíru zastoupenými na veletrhu InterSupply nebudou chybět Deutsche Benkert ani TRIERENBERG HOLDING AG. Veletrh InterSupply pokrývá všechna stadia výrobního procesu tabákových výrobků, od surového tabáku a aromat, přes výrobní a balicí zařízení až k papíru, fóliím včetně surovin a dodavatelů pro výrobu elektronických cigaret.

Pro více informací a rezervace výstavních ploch na veletrhu InterSupply nás, prosím, kontaktujte na tel: 296 348 207, nebo e-mailem: office@exportdosrn.cz Internetové stránky veletrhu: www.intersupply.de

Autor: Datum poslední editace: 18.5.2017

Další články

3.12.2021

V Německu i v současnosti převažuje nájemní bydlení nad vlastnickým

Více než polovina Němců bydlí v současnosti v nájmu. Německo je tak zemí s nejnižším podílem vlastnického bydlení v Evropě.
Díky stále rostoucím cenám nájmů je tak v Německu čím dál diskutovanějším tématem regulace nájemného a vyvlastňování nemovitostních fondů specializovaných na činžovní byty.

1.10.2021

Mzdy v Německu rostou

Institut pro světovou ekonomiku v Kielu (IfW) předpovídá až pětiprocentní nárůst německých mezd. Podle expertů z institutu je nyní situace zaměstnanců v Německu nejlepší za posledních 30 let.

1.10.2021

Příjmy německého státu na daních meziročně vzrostly

Pomalé odeznívání koronavirové krize se citelně projevuje na stavu německé státní pokladny. V srpnu zaznamenala německá spolková vláda, zemské vlády i města a obce výrazně vyšší výběr daní.