Přejít na obsah
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1

Veletrh #rail 2009 jednou z nejvýznamnějších událostí evropského dopravního trhu v letošním roce

Jednou z nejvýznamnějších letošních evropských událostí v oblasti železniční a silniční osobní i nákladní dopravy bude mezinárodní kongresový veletrh #rail 2009, který se uskuteční ve dnech 9.-11.11.2009 na výstavišti v Dortmundu. Veletrh má podtitul Transport- Traffic- Talks a sejdou se na něm všichni významní hráči evropského dopravního trhu.

#rail 2009 vedoucí komunikační platformou pro mezinárodní železniční a kolejovou dopravu. V rámci odborného veletrhu jakož i na souběžně probíhajícím kongresu se představí aktuální technologické a ekonomické trendy v tomto oboru.

Hlavními obory prezentovanými na veletrhu budou kolejová vozidla, provozování drah, servis a údržba, logistika, průmyslové výrobky a montážní celky, inženýrské stavby, součásti vozidel a komponenty pro kolejovou dopravu, technika a služby, časovací a informační technika a dodavatelé informačních systémů. Na veletrhu budou významně zastoupeni veřejní i soukromí provozovatelé železniční a silniční osobní a nákladní dopravy.

Mezi návštěvníky veletrhu pak budou patřit zejména pracovníci firem ze zastoupených oborů, předsedové představenstev, manažeři a ředitelé odborů z oblasti politiky a veřejné správy, průmyslu a příbuzných oborů služeb jakož i z dopravních společností, obcí a účelových svazů a dále ministři a státní tajemníci příslušných veřejných institucí.

Pořadatelem veletrhu jsou Veletrhy Dortmund, jejichž výhradním zástupcem v České republice a na Slovensku je společnost WebTrade CZ s.r.o. Na základě pověření Veletrhů Dortmund poskytujeme českým a slovenským vystavovatelům kvalitní a profesionální veletržní podporu v češtině přímo v Česku a na Slovensku.

Máte-li zájem o podrobnější informace nebo rezervaci výstavních ploch, kontaktujte nás, prosím, na tel: 296 348 207, nebo e-mailem:office@exportdosrn.cz .

Rádi Vám pomůžeme s naplánováním a realizací Vaší veletržní expozice.

Rádi Vás uvítáme jako vystavovatele na veletrhu #rail 2009!

Další informace o veletrhu si můžete stáhnout níže.

Přílohy

Autor: Datum poslední editace: 5.5.2017

Další články

29.3.2022

Cestování do Německa od 3.3.2022

Od 3.3.2022 došlo k další změně pravidel při vstupu do Německa. Česká republika není považována za rizikovou zemi, proto pro vstupy do Německa z ČR platí nejmírnější restrikce. Není tedy třeba vyplňovat příjezdový formulář.

15.2.2022

Vybrané změny v Německu od roku 2022

K 1.1.2022 došlo v Německu jako každý rok k celé řadě změn v oblasti legislativy a daní. Níže vybíráme nejdůležitější z nich, které se mohou týkat i podnikání českých firem v Německu.

3.12.2021

V Německu i v současnosti převažuje nájemní bydlení nad vlastnickým

Více než polovina Němců bydlí v současnosti v nájmu. Německo je tak zemí s nejnižším podílem vlastnického bydlení v Evropě.
Díky stále rostoucím cenám nájmů je tak v Německu čím dál diskutovanějším tématem regulace nájemného a vyvlastňování nemovitostních fondů specializovaných na činžovní byty.