Přejít na obsah
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1
Portál pro Vaše úspěšné podnikání v SRN
+420 296 348 207 Václavské náměstí 66, 110 00 Praha 1

30.ročník největšího evropského prodejního mysliveckého a rybářského veletrhu JAGD & HUND hlásí rekordní počet přihlášených vystavovatelů

JundH_2010__308

Veletrh JAGD & HUND, který se koná ve dnech 1. až 6.února 2011 na Výstavišti v Dortmundu, hlásí již téměř zaplněné výstavní plochy a je na cestě k upevnění své vedoucí pozice mezi oborovými veletrhy v Evropě.

V celkem sedmi halách se na výstavní ploše 47.000 m2 představí na 700 vystavovatelů z celého světa, kteří nabídnou vše, co si jen srdce myslivce a rybáře může přát. Zastoupeny budou lovecké zbraně, lovecké zájezdy, lovecké oblečení a vybavení pro myslivost a sportovní rybářství, terénní automobily, rybářské zájezdy i široký sortiment potřeb pro sportovní rybáře.

Jubilejní 30. ročník oslaví veletrh speciální slavnostní halou 3A, která vedle pohoštění nabídne i rozsáhlý doprovodný program. Hala bude mít rustikální šarm s odpovídajícím gastronomickým konceptem a proslulou mysliveckou útulností. Nabízeny budou chutné speciality ze zvěřiny, pivo, víno i nealkoholické nápoje. O zábavu se bude starat mimo jiné i myslivecká dechovka.

Příznivci rybaření se budou moci ve speciální pro ně určené hale č. 5 seznámit s aktuálními novinkami ze světa rybolovu a rybaření. Nabídku doplní velký biotop stojaté vody a několik obřích akvárií s rybami a dalšími vodními živočichy. Návštěvníci dále v hale 5 naleznou obsáhlé informace o domácích i zahraničních revírech a skladbě ryb v nich, čekají na ně četné předváděcí akce a odborné přednášky o různých technikách rybolovu a samozřejmě široká nabídka rybářských potřeb a vybavení.

Pro více informací a rezervace výstavních ploch nás, prosím, kontaktujte na tel: 296 348 207, nebo e-mailem: office@exportdosrn.cz

Více informací o veletrhu naleznete zde.

Internetové stránky veletrhu: www.jagdundhund.de

Autor: Datum poslední editace: 22.5.2017

Další články

3.12.2021

V Německu i v současnosti převažuje nájemní bydlení nad vlastnickým

Více než polovina Němců bydlí v současnosti v nájmu. Německo je tak zemí s nejnižším podílem vlastnického bydlení v Evropě.
Díky stále rostoucím cenám nájmů je tak v Německu čím dál diskutovanějším tématem regulace nájemného a vyvlastňování nemovitostních fondů specializovaných na činžovní byty.

1.10.2021

Mzdy v Německu rostou

Institut pro světovou ekonomiku v Kielu (IfW) předpovídá až pětiprocentní nárůst německých mezd. Podle expertů z institutu je nyní situace zaměstnanců v Německu nejlepší za posledních 30 let.

1.10.2021

Příjmy německého státu na daních meziročně vzrostly

Pomalé odeznívání koronavirové krize se citelně projevuje na stavu německé státní pokladny. V srpnu zaznamenala německá spolková vláda, zemské vlády i města a obce výrazně vyšší výběr daní.