Inženýrská kancelář pro certifikaci
5.1.2005
Nabízíme naše služby českým firmám. Jsme inženýrská kancelář zaměřující se na měřící techniku pro měření elektromagnetické kompatibility (EMV), dále nabízíme označování značkou CE, laboratoř na měření EMV a mobilní pracovistě na měření EMV u strojů a zařízení. Nabízíme své služby všem firmám bez ohledu na velikost při aplikaci směrnic EU. Nabízíme i technickou podporu při řešení problémů z výše uvedených oblastí. Zadáno: 6.1.2005
Kontakt: Ing.-Büro DROTLEFF VDI, pan Klaus Drotleff, Am Heegwald 6, 76227 KarlsruheTel: +49 721 94478 0 Fax: +49 721 94478 90 E-mail: dr-emv@t-online.de Web:http://www.emv-karlsruhe.de Zdroj: http://www.tschechien-wirtschaft.de
Autor: Matěj Vokáč Datum poslední editace: 12.2.2017
Další články
Cestování do Německa od 3.3.2022
Od 3.3.2022 došlo k další změně pravidel při vstupu do Německa. Česká republika není považována za rizikovou zemi, proto pro vstupy do Německa z ČR platí nejmírnější restrikce. Není tedy třeba vyplňovat příjezdový formulář.
Vybrané změny v Německu od roku 2022
K 1.1.2022 došlo v Německu jako každý rok k celé řadě změn v oblasti legislativy a daní. Níže vybíráme nejdůležitější z nich, které se mohou týkat i podnikání českých firem v Německu.
V Německu i v současnosti převažuje nájemní bydlení nad vlastnickým
Více než polovina Němců bydlí v současnosti v nájmu. Německo je tak zemí s nejnižším podílem vlastnického bydlení v Evropě.
Díky stále rostoucím cenám nájmů je tak v Německu čím dál diskutovanějším tématem regulace nájemného a vyvlastňování nemovitostních fondů specializovaných na činžovní byty.